2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-produkter
Beskrivning: Upphandling av It-produkter
Intern identifierare: 24RS4951
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000