See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Planarkitekt - Essunga, Grästorp, Lidköping, Skara samt Vara
Beskrivning: Upphandlingen avser planarkitekter till kommunerna Essunga, Grästorp, Lidköping, Skara samt Vara.
Föregående meddelande: 323982-2023
Intern identifierare: 2023 - 39
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa Föreskrifter
Beskrivning: Upphandling av planarkitekter till kommunerna Essunga, Grästorp, Götene, Lidköping och Skara.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav - planarkitekt
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kontraktsvillkor
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument.