112251-2017 - KonkurrensutsättningSverige-Luleå: Multimedieutrustning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av ljusdesign och utställningsteknik.
Referensnummer: 512-2891-2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32322000 Multimedieutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen i Norrbottens län inbjuder till anbudsgivning beräffande ljusdesign och utställningsteknik till projektet Omgestaltning av naturum Abisko. Anbudet kommer att användas som bedömningsgrund för val av leverantör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71318100 Ljustekniska tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen