Huvudsaklig CPV-kod 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Trafikant- och trafikinformationssystem till JLT.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34943000 Tågövervakningssystem, 48100000 Programvara för särskild industri, 48219300 Programvara för administration, 72250000 System- och stödtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen