112358-2022 - ÄndringSverige-Sollentuna: Fastighetsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift, avhjälpande underhåll och anläggningsarbete – Utemiljö
Referensnummer: SK2022-0362
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden avser tillsyn, skötsel, avhjälpande underhåll och vissa anläggningsarbeten avseende utemiljö inom Sollentuna kommun.