2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elkonsult
Beskrivning: Syfte med upphandlingen är att säkerställa beställarens behov av tekniska konsulttjänster inom område El.
Intern identifierare: 25/58
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000