Beskriv optionen:
Följande tillval finns som option:
2. Dubbelglas eller motsvarande för tystare komfort på sidorutor.
5. Fordonet utrustas med backkamerasystem som automatiskt startar vid ilagd backväxel. Färgkamera av hög kvalitet med motordrivet skyddsvisir skall vara placerad vid bakstam. LCD-monitor, min 7 tum, placeras i samråd med beställaren. Vid användning av lastväxlaren ska kroken synas i monitorn.