11251-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordonsförsäkringar – Fordonsförsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFordonsförsäkring
BeskrivningUpphandlingen avser en försäkring av diverse motorfordon i bruk hos Norrköpings Hamn AB.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91016:Lot:1