Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetssystem
Referensnummer: 3.2.1-2020-4554
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72268000 Tillhandahållande av programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av fastighetssystem
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48810000 Informationssystem, 72224100 Planering av systemimplementation, 72246000 Konsulttjänster för system, 72250000 System- och stödtjänster