112545-2023 - ÄndringSverige-Vänersborg: Montering av sanitetsgods och rör
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
ENTREPRENAD VS INSTALLATIONER, KYLA OMRÅDE UDDEVALLA
Referensnummer: SFSS 2023-02651
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45332400 Montering av sanitetsgods och rör
II.1.4.
Kort beskrivning
Västfastigheter genomför upphandling av ramavtal entreprenad 2024 gällande värme, sanitet och kyla för det geografiska området Uddevalla