2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster 2024
Beskrivning: Bevakning åt Region Blekinge, inkl. parkeringsövervakning.
Intern identifierare: RB2024-0436
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bevakningstjänster 2024