2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster 2026
Beskrivning: Revisorerna i Tyresö kommun inbjuder anbudsgivare att lämna anbud på uppdragen som sakkunniga till kommunens revisorer respektive till lekmannarevisorerna i kommunens bolag Tyresö Bostäder AB.
Intern identifierare: KSUH/2025:84
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000