See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsterapeut till Hemtjänst västra Tierp
Beskrivning: Hemtjänst Västra i Tierp söker Arbetsterapeut från 15 maj till 30 september, med möjlig förlängning 2 x 6 månader
Föregående meddelande: 436156-2020
Intern identifierare: 2023-34
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85140000 Diverse hälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Arbetsterapeut Tierps kommun
Beskrivning: Avrop arbetsterapeut genom DIS
Intern identifierare: 1238844-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Avrop genom DIS
Intern identifierare: 1238872-1
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster