2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sakkunniga till de kommunala revisorerna i Oskarshamns kommun
Beskrivning: Oskarshamns kommuns revisorer genomför en upphandling av sakkunniga för granskning av styrelse och nämnder, samt som sakkunniga till lekmannarevisorerna för granskning av kommunens bolag och stiftelser, och inbjuder anbudsgivare att lämna anbud i enlighet med detta upphandlingsdokument. Takvolym: 3 300 000 SEK.
Intern identifierare: U-143-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av sakkunniga för kommunala revisorer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Revisorstjänster för kommunens revisorer.