2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stödboende barn och unga 16 - 20 år 2027, Skåne, Halland, Kronoberg
Beskrivning: Stödboende barn och unga 16 - 20 år 2027, Skåne, Halland, Kronoberg
Intern identifierare: 26/1
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se upphandlingsdokument
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Stödboende barn och unga 16 - 20 år 2027
Beskrivning: Stödboende barn och unga 16 - 20 år , Skåne, Halland, Kronoberg
Intern identifierare: 1848093-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde A: Boende och stöd
Beskrivning: Delområde A: Boende och stöd
Intern identifierare: 1848437-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde B: Boende, stöd och uppehälle
Beskrivning: Delområde B: Boende, stöd och uppehälle
Intern identifierare: 1848095-2