2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beläggning
Beskrivning: Se anbudsinbjudan
Intern identifierare: Dnr 2025-111
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten, 43300000 Maskiner och utrustning för byggnadsarbeten, 43310000 Maskiner för väg- och vattenbyggnadsarbeten, 43312000 Vägbeläggningsmaskiner, 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning), 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål, 44110000 Konstruktionsmaterial, 44113000 Vägbyggnadsmaterial, 44113600 Bitumen och asfalt, 44113620 Asfalt, 44113800 Vägbeläggningsmaterial, 44113810 Ytbehandling, 44113900 Material för vägunderhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1654079
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1654080
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (2)
Intern identifierare: 1654081
Ytterligare klassificering (cpv): 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten, 43300000 Maskiner och utrustning för byggnadsarbeten, 43310000 Maskiner för väg- och vattenbyggnadsarbeten, 43312000 Vägbeläggningsmaskiner, 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning), 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål, 44110000 Konstruktionsmaterial, 44113000 Vägbyggnadsmaterial, 44113600 Bitumen och asfalt, 44113610 Bitumen, 44113700 Vägreparationsmaterial, 44113800 Vägbeläggningsmaterial, 44113900 Material för vägunderhåll