Huvudsaklig CPV-kod 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungsbacka kommun bjuder härmed in till att inkomma med ansökan om att delta i upphandlingen av konsulttjänster för verksamhets- och organisationsutveckling, projektledning, ledarskap, medarbetarskap och konsultmäklare.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten, 79998000 Coachning, 80590000 Handledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen