112867-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Upphandling av kommunikationsverktyg avfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av kommunikationsverktyg avfall
BeskrivningVärmdö kommun inbjuder till att lämna ansökan att medverka i upphandlingen avseende en kommunikationslösning i form av en mobilapplikation. Denna applikation ska tillhandhålla en funktionalitet som stödjer kommunens behov av administrations och kommunikationsstöd vid införandet av nya sopkärl för källsortering samt övrig avfallshantering.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110243:Lot:1