Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311210 Konsulttjänster för vägar
Ytterligare klassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning, 71541000 Byggteknisk projektledning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Kompletterande information: Tjänsten ska utföras i Göteborg