112889-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för projektledning – Ramavtal projektledare genomförande 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal projektledare genomförande 2026
BeskrivningAvser Fastighets-och gatukontorets behov av konsulttjänster avseende projektledare genomförande.
Intern identifierareTN-2025-1216
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal projektledare genomförande 2026