112896-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Prenumerationstjänster – Prenumerationstjänster till Sveriges Domstolar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPrenumerationstjänster till Sveriges Domstolar
BeskrivningUpphandlingen omfattar prenumerationstjänster av tryckta och elektroniska tidningar och tidskrifter,tillgång till onlinetjänst för hantering av myndigheternas unika prenumerationer, tillgång till kundtjänst för felanmälan och support, samordnad hantering för respektive myndighet av bland annat beställning, leverans, reklamation och fakturering avseende prenumerationer.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79980000 Prenumerationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109104:Lot:1