Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster, 64210000 Telefon- och dataöverföring, 64211000 Tjänster för offentliga telefoner, 64212000 Mobiltelefontjänster, 64212100 SMS-tjänster, 64212200 EMS-tjänster (Enhanced Messaging Service), 64212300 MMS-tjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde