Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och reparation av portar, grindar och bommar
Referensnummer: 578/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45421100 Montering av dörrar, fönster och tillhörande element, 45421148 Montering av grindar, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen