2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kulturhuset Mimer Lös inredning
Beskrivning: Kulturhuset Mimer Lös inredning se upphandlingsunderlaget för detaljer.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120821:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler, 39150000 Diverse möbler och utrustning, 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 39500000 Textilvaror, 39530000 Större och mindre mattor, 39531000 Mattor, 39515000 Gardiner, draperier, gardinkappor och rullgardiner, 39515100 Gardiner, 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar, 39200000 Inredning, 39300000 Diverse utrustning, 39141300 Förvaringsskåp, 39173000 Förvaringsenheter, 44220000 Inredningssnickerier, 45421000 Snickeriarbeten, 45420000 Snickerimonteringar, 30195000 Tavlor, 39112000 Stolar, 39141100 Skåp och hyllor