Upphandling av möbler och inredning till förvaltningen kommunkontoret i det nya tingsrättshuset.
Avtalsstart
Avtalets startdatum är så snart bägge parter undertecknat avtalet.
Avtalets slut
Avtalet gäller till och med 2019-10-31.
Egenförsäkran genom ESPD (European Single Procurement Document)
ESPD eller europeisk enhetligt upphandlingsdokument accepteras som preliminär egenförsäkran för (utländska) anbudsgivare. Se https://ec.europa.eu/tools/espd