2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och underhåll av gasslusar och autoklaver
Beskrivning: Karolinska Institutet inbjuder er härmed att lämna anbud avseende service och underhållsavtal till KI, Komperativ medicin KMB.
Intern identifierare: 2-4676/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000