2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2023 Tandimplantat Region Norrbotten
Beskrivning: Denna upphandling avser Tandimplantat inklusive tillhörande komponenter till Region Norrbotten.
Intern identifierare: 23/475
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33132000 Tandimplantat
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000