2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kranbil
Beskrivning: Upphandling av kranbil till Lidköpings kommun
Intern identifierare: 2022-82
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34142000 Kranbilar och dumprar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav (1)