See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Auktionstjänst för försäljning av fordon, arbetsmaskiner och lösöre
Beskrivning: Webbaserad auktionstjänst för försäljning av fordon, maskiner samt lösöre.
Intern identifierare: KS2025/0855
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342400 Auktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Webbaserad auktionstjänst
Intern identifierare: 1492890-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: 1492891-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Allmänna krav samtliga delar
Intern identifierare: 1543657-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 1 Lätta fordon
Intern identifierare: 1492894-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Del 2 Tunga fordon
Intern identifierare: 1492895-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Del 3 Småmaskiner, inventarier och lösöre
Intern identifierare: 1544136-5