113059-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – Yrkeshögskoleutbildning till Specialistundersköterska
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelYrkeshögskoleutbildning till Specialistundersköterska
BeskrivningYrkeshögskoleutbildning till Specialistundersköterska.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121170:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal, 80530000 Yrkesutbildning, 80500000 Utbildningstjänster, 80510000 Specialutbildning, 80511000 Personalutbildning