Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44112200 Golvbeläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 44111200 Cement, 44111600 Golvplattor, 44112210 Hårda golv, 44112220 Undergolv, 44112240 Parkett
Leveransplats
Del av land (NUTS): Dalarnas län (SE312)
Land: Sverige
Värde