113133-2026 - Resultat
Sverige – Telefon-/faxomkopplare – Mobiltelefoner och surfplattor 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobiltelefoner och surfplattor 2025
BeskrivningRegion Stockholm har som avsikt att skapa ett gemensamt ramavtal för mobiltelefoner och surfplattor med fördefinierade typkonfigurationer, vilka upphandlas som tjänst.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30121410 Telefon-/faxomkopplare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119273:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner, 32252000 GSM-telefoner, 32252100 Mobiltelefoner med handsfree, 32252110 Mobiltelefoner med handsfree (trådlöst)