2. Förfarande
Förfarande
Titel: Masspektrometer
Beskrivning: Masspektrometer....
Intern identifierare: V2024_2260
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper, 38430000 Detektions- och analysutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000