2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av terrorismförsäkring
Beskrivning: Upphandling av terrorismförsäkring för tåg
Intern identifierare: 26/2
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000