2. Förfarande
Förfarande
Titel: Installationsentreprenad Gnesta vattenverk
Beskrivning: Installationsentrepenard för maskininstallationer samt el och styr vid Gnesta vattenverk.
Intern identifierare: TI 2026-0085
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000