See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snabbtest narkotikadetektion
Beskrivning: Snabbtest narkotikadetektion
Intern identifierare: 2025-29966
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38544000 Utrustning för narkotikaspårning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000