See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS avrop sjuksköterska till LSS Tierp, sommar 2023
Beskrivning: Tierps kommun söker sjuksköterska 75% till LSS för sommar 2023 för vecka 25-32
Föregående meddelande: 118835-2021
Intern identifierare: 2023-63
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Avrop sjuksköterska genom DIS
Intern identifierare: 1267332-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kommersiella villkor
Intern identifierare: 1267333-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudspris
Beskrivning: I timpriserna ska samtliga kostnader ingå, som till exempel logi, traktamente, reseersättning, introduktion och kostnader för SITHSkort. Inga ersättningsanspråk utöver redovisade timmar kommer att ersättas.
Intern identifierare: 1267334-2