2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling Skurupshem AB
Beskrivning: Försäkringsupphandling avseende Fastighets- & Förvaltningsförsäkring för Skurupshem AB
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Försäkringsupphandling Skurupshem AB