2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster
Beskrivning: Upphandling av Städtjänster enl. bifogade dokument.
Intern identifierare: Dnr. 2025/7
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000