11333-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transport av slam – Omhändertagande av avvattnat slam Hjo kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmhändertagande av avvattnat slam Hjo kommun
BeskrivningLagringsplats för avvattnat slam från avloppsreningsverket samt omhändertagande och slutanvändning av slammet.
Intern identifierare24/145
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513700 Transport av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000