113347-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Godshantering, lagring och tillhörande tjänster – Flyttjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlyttjänster
BeskrivningFlyttning och transport av kontorsinventarier och bohag mellan en eller flera avsändar- och mottagaradresser inklusive lastning och lossning på respektive plats. I vissa fall även magasineringstjänster.
Intern identifierare2025_22/27
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63110000 Godshantering, 63122000 Magasinering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000