See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult för expertstöd på miljö och deponier
Beskrivning: Tierps kommun har behov av ett expertstöd på Miljö och deponier under en längre tid.
Föregående meddelande: 146231-2021
Intern identifierare: 2023-18
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90713000 Miljörådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000