Den här upphandlingen avser ett avrop från avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster, delområde Dagvatten. Uppdraget avser Övergripande dagvattenutredning, miljöstöd MKN-Vatten vid detaljplanering Luleå Industripark
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen