See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Spol och diskdesinfektorer
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal av spol- och diskdesinfektorer
Intern identifierare: IN-IN24-0147
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Beskrivning: Ramavtal spol och diskdesinfektorer.