113387-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Golv- och plattläggning – Golvarbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelGolvarbeten
BeskrivningRamavtal för golvarbeten
Intern identifierareSB 2025/665
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45431000 Golv- och plattläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 45432100 Golvläggning och beläggning, 45432110 Golvläggning, 45432130 Golvbeläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareGolvarbeten