Huvudsaklig CPV-kod 90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingscenter i samarbete med Norrköpings kommun, Socialnämnden, inbjuder Er att lämna anbud på rubricerad upphandling i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Upphandlingscenters upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Ytterligare information om Upphandlingscenter och vår verksamhet finns på www.upphandlingscenter.se.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90900000 Städning och renhållning, 63120000 Lagring och magasinering, 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen