113511-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bemanningstjänster för enskilda – TI 2025-1169 Bemanningstjänster chefer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1169 Bemanningstjänster chefer
BeskrivningDenna upphandling avser bemanningstjänster av interim chefer till förvaltningarna inom Gnesta kommun.
Intern identifierare26/7
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del (2)
Beskrivningse FFU
Intern identifierare1860577-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del
Intern identifierare1860580-1