2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Grusmaterial Kalmar kommun
Beskrivning: RFI angående Kalmar kommuns kommande upphandling av Grusmaterial.
Intern identifierare: 2025-17
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast