See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogs- och naturvård, Lidingö
Beskrivning: Upphandlingen omfattar årlig skogs- och landskapsvård inom 950 ha FSC-certifierad tätortsnära skogsmark på Lidingö.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88531:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster, 77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk