11365-2018 - ÄndringSverige-Jönköping: Utrustning och tillbehör för bårhus
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utrustning till Bårhus
Referensnummer: 17/103
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33970000 Utrustning och tillbehör för bårhus
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende bårhusutrustning till Region Jönköpings län.